Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace

ES | EN | CS

facebookyoutube

Jazyková škola

Jazyková škola Hladnov je jediná jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky v Ostravě. Dlouholetá tradice Státní jazykové školy pokračuje v moderní budově Gymnázia Hladnov, s novým kolektivem lektorů, ale s tradičním důrazem na kvalitu vzdělávání.

Nabízíme širokou nabídku kurzů pro veřejnost, skupiny, ale také individuální výuku. Hlavním pilířem JŠ jsou kurzy vedoucí k získání státní jazykové zkoušky základní nebo všeobecné. Tyto kurzy jsou tříhodinové, akreditované MŠMT a připravují od začátečníků až po pokročilé. Celý cyklus je pětiletý, ale není podmínkou pro složení státní zkoušky.

Výběr lektorů jazykové školy podléhá přísným kritériím jako například nutnost vysokoškolského vzdělání a praxe. Vzhledem k měnícím se požadavkům trhu práce nabízíme také přípravné kurzy k mezinárodně uznávaným zkouškám jako FCE, CAE, DELE (španělský jazyk) apod.

GH a JŠ je držitelem titulu Ofxord Quality School a úzce spolupracujeme s Oxford University Press. Používáme kvalitní výukové učebnice a materiály. V novém Výuka probíhá v moderní budově Gymnázia Hladnov v nově vybavených učebnách a jazykových laboratořích, ale nabízíme také možnost výuky přímo na pracovišti.

Nabídka jazykových kurzů

Podívejte se na aktuální nabídku jazykových kurzů nabízených jazykovou školou Hladnov. zde

Kontakt

Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
Hladnovská 1332/35
710 00 Slezská Ostrava

Telefon: 596 241 073
E-mail:
Web: hladnov.cz
Č.ú.: 14639761/0100
IČ: 00 842 753
ID datové schránky: v2wyu8n