Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace

ES | EN | CS

facebookyoutube

Aktuality

Olympijský běh pro Tanzanii

V pondělí 3. 6. 2024 se na Hladnově uskutečnil Olympijský běh pro Tanzanii, kdy se proti sobě utkaly smíšené osmičlenné štafetové týmy všech tříd. Zároveň byla přizvána ZŠ Ostrčilova 10, která dorazila s běžci z druhého stupně. Úkolem štafetových družstev bylo v limitu 20 až 30 minut (dle věkové kategorie) naběhat co nejvíce 250metrových kol na atletickém ovále. Kromě toho byly pro studenty připraveny další aktivity jako např. zorbing, nerf aréna, slack line, skok do dálky, famrfpál, baseball a jiné.

Celým sportovním dnem nás provázela moderátorská dvojice Martin Lindner a Matěj Stuchlík, za pultem nás bavil svým hudebním repertoárem DJ Jakub Kašička a jako kulturní vsuvku si pro nás připravily svá vystoupení tanečnice z AP Klub Brušperk a Dancestyle Sokol Ostrava. Absolutním vítězem v rámci kategorie 6. – 8. třídy se stala brazilská 1.S a v kategorii 1. – 4. ročníků své prvenství vybojovala štafeta Madagaskaru, tedy 2.D.

Primárním cílem této charitativní sportovní akce bylo získat peníze pro partnerskou školu Mlondwe v Tanzanii, která momentálně buduje nové internátní zázemí. Celkově se povedlo vydělat 28 481 Kč. Na závěr bychom moc rádi poděkovali všem zúčastněným, jak běžcům, tak fanouškům, a samozřejmě celému organizátorskému týmu a sponzorům.

SPONZORING

FINANČNÍ PODPORA:

  • Městský obvod Slezská Ostrava, Spolek rodičů a přátel Gymnázia Hladnov, LinuxBox, Windservis s.r.o., Ypsilon bar.

CENY VĚNOVALY:

  • Kofola, Bombus energy, Skalka family park, HopJump Ostrava, Bistro Pelmeški, Autoškola BAMI, EMS Vitality studio Ostrava, Fusion hookah bar, Swing karaoke bar.

Vendelín Gold a Marek Jalůvka

 

Kontakt

Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
Hladnovská 1332/35
710 00 Slezská Ostrava

Telefon: 596 241 073
E-mail:
Web: hladnov.cz
Č.ú.: 14639761/0100
IČ: 00 842 753
ID datové schránky: v2wyu8n