Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace

ES | EN | CS

facebookyoutube

Aktuality

Hladnov Rock Choir: Vánoční koncert Kouzlo Vánoc

Rockový sbor Hladnov Rock Choir se po osmi letech své existence poprvé představí v DK Poklad. A to si nesmíte nechat ujít!
Kromě vánočních koled v netradičních sborových aranžích zazní již tradičně známé písně legendárních kapel, jako jsou Queen, Led Zeppelin, Aerosmith nebo Coldplay.
Sbor vystoupí za doprovodu rockové kapely Hladnov Rock Band a smyčcového kvartetu Laetitia. ??
? Vstupenky v prodeji na webu DK Poklad: bit.ly/3NlZrxR
? Vstupné: 299 kč
Těšíme se na Vás!
Hladnov Rock Choir
___________________________
Hladnov rock Choir je alternativní rockový pěvecký sbor. V jeho repertoáru uslyšíte interpretace známých popových a rockových skladeb ve vlastních, originálních sborových úpravách. Sbor vznikl v září roku 2014 a byl založen Mgr. Miroslavem Hlavačkou, Ph.D., který je jeho uměleckým vedoucím a dirigentem. Původně malý, školní, pěvecký sbor s několika členy se během krátké doby rozrostl a stal se souborem, který pravidelně vystupuje na významných akcích v regionu.
Sbor nahrával v Českém rozhlasu Ostrava a v Divadle Antonína Dvořáka, spolupracoval s významnými umělci v Moravskoslezském kraji (např. Jurij Galatenko, Rudy Horvat, Laetitia String Quartet) a podílel se na natáčení pořadu Dějepic pro Českou televizi. Vyzkoušel si také různé scény – od komorních koncertů v kostele, koncertní sály až po open-air festivaly se stovkami diváků (např. Festival v ulicích v letech 2017–2019).
 

Kontakt

Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
Hladnovská 1332/35
710 00 Slezská Ostrava

Telefon: 596 241 073
E-mail:
Web: hladnov.cz
Č.ú.: 14639761/0100
IČ: 00 842 753
ID datové schránky: v2wyu8n