Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace

ES | EN | CS

facebookyoutube

Aktuality

Gymnázium Hladnov slaví 70 let!

Gymnázium Hladnov slaví 70 let!

Pojďme oslavit tohle úžasné kulaté jubileum společně 6.10.2023!

Zveme všechny příznivce našeho gymnázia, absolventy dřívější i čerstvé, kolegy bývalé i současné, jejich rodiče i děti a vůbec veškeré příbuzné všech, kteří mají Hladnov rádi. Pojďme se pobavit za doprovodu hladnovské studentské kapely, Levtowerz, užít si písně populárního školního sboru Hladnov Rock Choir, zatančit si u songů kapely veselých absolventů Od zdi, ke zdi a zasmát se u scének bývalého studenta i kolegy a současného komika a zpěváka Jiřího Krhuta.

Na co se můžete těšit

Slavnostní zahájení proběhne ve 14 hodin, kdy nás z pódia přivítá pan ředitel společně se zástupci z řad zřizovatele a partnerů gymnázia, které se svým vystoupením vystřídá Hladnov Rock Choir. 

 Koncert školního sboru však zdaleka nebude jediným kulturním zážitkem. Uslyšíme písně kapely Od zdi ke zdi složené z bývalých absolventů Gymnázia Hladnov a určitě nás rozpohybuje i  kapela současných studentů s názvem Levtowerz.  Nezapomenutelným zážitkem bude jistě i show populárního baviče a zpěváka Jirky Krhuta, který na Hladnově svého času učil.  

Mezi jednotlivými vystoupeními zazní také slova současných učitelů, bývalých učitelů i dalších absolventů gymnázia.

Pokud nebudete chtít zpívat či tančit, můžete během celého odpoledne využít možnosti komentované prohlídky budovy školy. A pokud Vás přepadne hlad či žízeň, nemusíte zoufat, stánek s občerstvením bude zajištěn.

Těšíme se na Vás a věříme, že s námi zůstanete až do konce, tedy do 22 hodin!

 

Kontakt

Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
Hladnovská 1332/35
710 00 Slezská Ostrava

Telefon: 596 241 073
E-mail:
Web: hladnov.cz
Č.ú.: 14639761/0100
IČ: 00 842 753
ID datové schránky: v2wyu8n