Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace

ES | EN | CS

facebookyoutube

Změna Směru

Drazí čtenáři, nikdy jsem si nepotrpěl na formality a nemám v plánu s tím začít. Ti, kdo mě znají, vědí, že jdu vždy rovnou k věci, a to udělám i teď. Tento text slouží pouze jako úvod a propagace projektu, který jsem začal. To znamená, že zde nebudu psát metaforické a okouzlující větičky se skrytým významem jako Dante Alighieri. Snižovat se na jeho úroveň by totiž byla ztráta času a ten můj má pro mě nesmírnou hodnotu. Ale dost žertíků. Nedal jsem si s tímto článkem práci jenom proto, abych vám ukázal svůj neskutečně unikátní spisovatelský talent (ironie), ale protože se s vámi chci podělit o jistou novinku. 

Založil jsem web. Přece jenom, když ten čas navíc díky distanční výuce mám, tak proč toho nevyužít. A já toho využil. Cílem tohoto webu je změnit směr, kterým se jako lidstvo a společnost momentálně vydáváme. Od toho je taky odvozený jeho název, Změna Směru. Můžete tam najít spoustu článků na spoustu témat (schválně nebudu konkrétnější) a myslím si, že si každý najde něco, co by se mu mohlo líbit.

Když jsem tento návrh přednesl své třídě, doslova mě dojalo, kolik spolužáků se ke mně hned přidalo, a ten kus odvedené práce, kterou jsme udělali, je rozhodně vidět. Proto náš další krok je sdílet naši práci s vámi a se zbytkem světa. 

Tudíž dejte našemu webu šanci, věřím, že si ho velice oblíbíte a stanete se jeho pravidelnými čtenáři. Jak jsem již zmiňoval, našim cílem je změnit chování společnosti, a s tím nám můžete pomoci i vy. Jestli nevíte jak, mám pro vás odpověď. Koukněte na náš web, čtěte naše články a doporučte je svým přátelům a blízkým, sdílejte nás na sociálních sítích, a pokud máte nápad na jakékoliv téma, které by vás zajímalo a které bychom mohli zpracovat, napište nám. Co se týče pomoci, tak kreativitě meze neklademe. Je to čistě jen na vás, my se pouze snažíme dělat něco dobrého.

Tomáš Kindl za celou Změnu Směru

Změna Směru

Kontakt

Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
Hladnovská 1332/35
710 00 Slezká Ostrava

Č.ú.: 14639761/0100
IČ: 00 842 753
ID datové schránky: v2wyu8n